nc+ - pieniądze za podpisanie umowy z nc+

nc+ - karta przedpłacowa za abonament w nc+

W nc+ trwa promocja w której otrzymać możemy pieniądze za przedłużenie lub podpisanie nowej umowy abonamentowej. Wartość premii uzależniona jest od tego jaką ofertę wybierzemy. Premię otrzymamy w wysokości: 100 zł za pakiet Comfort, 150 zł za pakiet Extra i Start z Canal+, 200 zł za Comfort z Canal+, 250 zł za Extra z Canal+, 300 zł za Superpremium, 400 zł za VIP i 500 zł za VIP Max. Dodatkowo nc+ daje 100 zł dobranie internetu i 100 zł za telefon. Oferta z pewnością jest ciekawa i warto się jej przyjrzeć bliżej.

Pieniądze otrzymujemy w formie karty przedpłacowej która zostaje zasilona odpowiednia kwotą. Kartą tą możemy płacić tak samo jak kartą debetową, nie wypłacimy nią jednak pieniędzy w bankomacie.

Antenę za 1 zł otrzymają te osoby, które podpisują nową umowę abonamentową.

Czytaj więcej: nc+ - pieniądze za podpisanie umowy z nc+

Najlepsze oferty telewizyjne z HBO i Canal+

Aktualne zestawienie ofert telewizyjnych
z HBO i Canal+

Dawno nie było już aktualizacji pakietów telewizyjnych dla osób które są zainteresowane oglądaniem HBO i Canal+. Z reguły zmiany są niewielkie. W sierpniu zeszłego roku tradycyjnie wygrał nc+ i nie należy się spodziewać by coś się w tej kwestii zmieniło z racji tego, że nc+ powiązany jest z Canal+.

Przejrzystość ofert w nc+ oraz UPC jest wzorcowa czego nie można powiedzieć o Vectrzei Netii. Wybierając ofertę nc+ warto zaznaczyć antenę satelitarną za 1zł, która nawet jeśli się nie przyda, może zostać z zyskiem sprzedana za ok. 70zł. Zawierając umowę w Vectrze uwagę należy zwrócić na długość umowy abonamentu telewizyjnego z długością umowy pakietów dodatkowych np. na Canal+ które potrafią być krótsze o 6 miesięcy.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty telewizyjne z HBO i Canal+

HBO i Canal+ - gdzie najlepsza oferta

Najtańszy pakiet na HBO i Canal+

Ostatnie porównanie pakietów telewizyjnych robione było w kwietniu ale do tego czasu niewiele się zmieniło. Wciąż najmniej zapłacimy w nc+ jeśli chcielibyśmy oglądać Canal+ i HBO. Przejrzystość ofert w nc+ oraz UPC jest wzorcowa czego nie można powiedzieć o Vectrze. Wybierając ofertę nc+ warto zaznaczyć antenę satelitarną za 1zł, która nawet jeśli się nie przyda, może zostać z zyskiem sprzedana za ok. 70zł.

Czytaj więcej: HBO i Canal+ - gdzie najlepsza oferta

Najlepsze pakiety telewizyjne z HBO i Canal+ - kwiecień 2016r.

Najlepsze pakiety telewizji cyfrowej i kablowej

Poniżej prezentujemy aktualne porównanie ofert telewizyjnych skierowane głownie dla tych osób które zainteresowane są lepszym pakietem kanałów. nc+ wciąż wychodzi najtaniej jeśli chcielibyśmy mieć Canal+ i HBO. UPC jest najdroższe. Poniższa tabela uwzględnia promocję w Vectrze, w której dekoder prv otrzymujemy za dopłatą 10zł. Przejrzystość ofert w nc+ oraz UPC jest wzorcowa. Wybierając ofertę nc+ warto zaznaczyć antenę satelitarną za 1zł, która nawet jeśli się nie przyda, może zostać z zyskiem sprzedana za ok. 70zł.

Czytaj więcej: Najlepsze pakiety telewizyjne z HBO i Canal+ - kwiecień 2016r.

Gdzie najtaniej Eleven i Eleven Sport

Najtańsza oferta na Eleven i Eleven Sport

20 marca ruszyła Formuła 1 i od tego sezonu transmitowana będzie ona na kanale Eleven Sport co z pewnością zasmuciło klientów Cyfrowego Polsat bo ten na dzień dzisiejszy nie ma w swojej ofercie wspomnianych kanałów. Przy okazji warto wspomnieć, że w Polsacie nie obejrzymy również Canal+. Zła wiadomość dla odbiorców Polsatu była jednocześnie dobrą dla klientów nc+, który w swojej ofercie nie miał kanału Polsat Sport a tam można było oglądać wyścigi F1. Od pewnego czasu Eleven dostępny jest u największych operatorów telewizyjnych z małym wyjątkiem - jak już wspomnieliśmy nie ma wśród nich Polsatu. Eleven to nie tylko formuła ale również popularna liga hiszpańska, włoska i francuska.

Czytaj więcej: Gdzie najtaniej Eleven i Eleven Sport

0zł za internet lub telewizję w Vectrze

Promocja w Vectrze na internet i telewizję za 0zł

Do końca lipca 2016r. możemy skorzystać z ciekawej oferty Vectry w której otrzymujemy nową lub dodatkową usługę za 0zł za którą nie będziemy płacić aż do sierpnia 2016r. Im szybciej więc skorzystamy z pakietu tym więcej pieniędzy zaoszczędzimy. Nowa usługa dotyczy telewizji, internetu oraz mało popularnego telefonu stacjonarnego. W przypadku telewizji ceny przedstawione poniżej uwzględniają dekoder HD bez możliwości nagrywania. Jeśli chcielibyśmy wybrać dokoder z nagrywaniem to zapłacimy więcej 10zł. Dodatkowe płatne pakiety np. Canal+ zwiększą miesięczny rachunek o koszt takiego pakietu bo ten nie jest objęty promocją. 0zł dotyczy ceny standardowej danego pakietu TV lub internetu a nie płatnych usług dodatkowych. Promocja jest rzeczywiście atrakcyjna i warto ją opisać.

Czytaj więcej: 0zł za internet lub telewizję w Vectrze

Zestawienie ofert telewizyjnych

Zestawienie telewizji z HBO i Canal+

Na stronie dawno nie były prezentowane porównania pakietów telewizyjnych, od ostatniego czasu niewiele się jednak zmieniło. nc+ wciąż wychodzi najtaniej jeśli chcielibyśmy mieć HBO i Canal+. UPC zaś najdroższej. W Vectrze jak zwykle trzeba uważać co się kupuje. 89,90zł za pakiet Super Film & Sport oferowane jest z dekoderem HD bez możliwości nagrywania za który zgodnie z cennikiem płacimy 20zł miesięcznie. Dekoder z nagrywaniem (PRV) kosztuje 35zł miesięcznie, dlatego też w poniższej tabeli uwzględniono różnicę 15zł. Przejrzystość ofert w nc+ oraz UPC jest wzorcowa, czego tradycyjnie nie można powiedzieć o Vectrze. Wybierając ofertę nc+ warto zaznaczyć antenę satelitarną za 1zł, która nawet jeśli się nie przyda, może zostać z zyskiem sprzedana za ok. 70zł.

Czytaj więcej: Zestawienie ofert telewizyjnych