Cashback za tankowanie paliwa w Toyota Bank

Zwrot za paliwo w Toyota Bank

Toyota Bank poinformował dzisiaj o przedłużeniu promocji "Tankuj Korzyści do pełna" do końca grudnia 2017r.  w której oferuje zwrot pieniędzy za zakupy na stacjach paliw. W promocji mamy różne stawki zwrotu a te zaczynają się od 5% i kończą na 10%. Warto wspomnieć że transakcja kartą dokonana na stacji paliw to całość płatności a nie tylko paliwo/gaz, jeśli więc kupimy np. paliwo ze słodyczami za 200zł to liczona jest transakcja na tą kwotę. Nie przeczytamy o tym w regulaminie, ale wynika to z tego, że bank zna tylko sumę transakcji oraz miejsce jej wykonania. Niestety ale warunki uzyskania premii są dość wyśrubowane i ciężko będzie otrzymać 10% zwrotu jak również maksymalnie 50zł miesięcznie.

Czytaj więcej: Cashback za tankowanie paliwa w Toyota Bank

Toyota Bank - rok korzyści - promocja - zapowiedź

Promocje w Toyota Bank

Toyota Bank poinformował wczoraj o zapowiedzi nowych promocji w programie "Rok korzyści". Póki co nie są znane szczegóły a jedynie zarys. Ze wstępnym informacji dowiadujemy się, że akcja prawdopodobnie ruszy jeszcze przed końcem sierpnia. Premia będzie przyznawana nowym i obecnym klientom banku.

Premiowana będzie lokata 130 dniowa z minimalną wartością depozytu 10.000zł oraz system poleceń w którym zgarnąć będzie można pieniądze za polecenie Toyoty Bank nowym klientom banku.

Czytaj więcej: Toyota Bank - rok korzyści - promocja - zapowiedź

Program lojalnościowy ING Banku Śląskiego - bankujesz zyskujesz

Opis programu lojalnościowego
bankujesz zyskujesz z ING Bank Śląski

ING Bank Śląski prowadzi program lojalnościowy dla klientów płacących kartą ING. Za każdą dokonaną transakcję (w tym internetową), bank nalicza nam punkty dzięki którym taniej kupimy produkty znajdujące się w katalogu. W programie nie musimy się rejestrować, punkty naliczane są automatycznie. Katalog zawiera całkiem sporą ilość produktów i w artykule sprawdzimy czy ceny rzeczywiście są konkurencyjne, najpierw jednak opiszemy program lojalnościowy który nosi teraz nazwę "Bankujesz Zyskujesz" (poprzednio Bankujesz Kupujesz).

Czytaj więcej: Program lojalnościowy ING Banku Śląskiego - bankujesz zyskujesz