Gdzie najtaniej Eleven i Eleven Sport

Najtańsza oferta na Eleven i Eleven Sport

20 marca ruszyła Formuła 1 i od tego sezonu transmitowana będzie ona na kanale Eleven Sport co z pewnością zasmuciło klientów Cyfrowego Polsat bo ten na dzień dzisiejszy nie ma w swojej ofercie wspomnianych kanałów. Przy okazji warto wspomnieć, że w Polsacie nie obejrzymy również Canal+. Zła wiadomość dla odbiorców Polsatu była jednocześnie dobrą dla klientów nc+, który w swojej ofercie nie miał kanału Polsat Sport a tam można było oglądać wyścigi F1. Od pewnego czasu Eleven dostępny jest u największych operatorów telewizyjnych z małym wyjątkiem - jak już wspomnieliśmy nie ma wśród nich Polsatu. Eleven to nie tylko formuła ale również popularna liga hiszpańska, włoska i francuska.

U którego operatora najlepiej kupić Eleven

Na nc+ pakiet Eleven dostępny jest od 11,90zł zaś w Vectrze którą niedawno opisywaliśmy (0zł za internet lub telewizję w Vectrze) zapłacimy najwięcej bo aż 19,90zł. Już na wstępie dodamy, że pakiet ten u niektórych operatorów dostępny jest wraz z pakietem ogólnych, poniższe ceny uwzględniają więc opcję dodatkową, czyli do obecnie posiadanego zestawu dokupujemy pakiet Eleven i Eleven Sport.

Wybrani operatorzy brani pod uwagę:

 Operator cena  cena II
Multimedia Polska 9,00 18,00
UPC 11,00 14,00
nc+ 11,90 15,90
Netia 15,00  
player.pl 15,90  
Vectra 19,90  

Multimedia Polska - 9,00 zł dla pakietu MaxBox, w niższych pakietach jeśli wybierzemy Eleven zmuszeni jesteśmy na zakupienie dodatkowego pakietu Sport HD za 9zł co razem daje 18zł

UPC - 11,00 zł dla klientów posiadających pakiet Canal+

nc+ - 11,90 zł w promocji przez pierwsze 12 miesięcy